e

 
Ako na to?
Info SJF
Pravidlá SJF
Adresár
Školy
Kluby
Obchody
Služby
Pridať kontakt
Fotografie
Inzercia
Kúpim
Predám
Rôzne
Služby
Pridať inzerát
Literatúra
Výsledkový servis
Kalendár SJF 2014
Rozpisy pre rok 2012
Plemenné žrebce
Pridať
Východoslovenská oblasť SJF
Skokový pohár VSO
Spravodaj SJF
Info archív
Sponzori
Kontakt


KOČIAROVÁ SLUŽBA - PKA
Otvorený pohár podkarpatia
Poľsko apríl-október 2012
 
 
 

Vitajte v Cannes


Cannes je veľmi zvláštna jazdecká show. Prebieha v centre mesta, iba 50 metrov od jednej zo svetovo preslávené avenue: La Croisette.

"Medzinárodná jazdecká show z Cannes" sa stala najvyššie dotovanou konskou shou na svete v roku 2000 s 1,4 miliónmi dolárov na prize money. Od tej doby najlepší svetoví jazdci a ich top kone prichadzaju do mesta "Medzinárodného filmového festivalu" každoročne sa tešia na vrcholový šport slávnej Globál Champions Tour s očarujúcou atmosférou

V minulom roku diváci videli austrálanku Edwinu Alexander vyhrať s Itot de Chateau. Ona bola ten jediný skokan skákajúci úplne čisto, v priebehu všetkých kôl vrátane rozoskakovania. Z výpraskom poslala domov Kevina Stauta, Jessicu Kuerten, Marca Kutschera a Marcusa Ehninga. Naozaj fantastické preteky!

Cannes sú jedným z najznámejších miest na svete. Prehliadka má silnú príťažlivosť pre 15.000 návštevníkov, ktorí sú fascinovaní „hviezdou“ mesta. Štyri svetovo preslávené stavby sú situované na Croisette, privítajú najlepších jazdcov, majitelov, VIP- klientov, a jazdeckých fanúšikov. Zlaté piesky z pláží, prestížne obchody, najlepšie reštaurácie, nočné kluby Vás uistia, že pobyt v Cannes počas show je jedinečný zážitok!

Na pretekoch sú amatérske triedy pre jazdcov z celého sveta, ktoré sa predstavia počas dňa čas. Medzinárodné päťhviezdičkové súťaže sa konajú vo večerných hodinách, s Global Champions Tour Grand Prix Francúzska v priamom prenose v 59 krajinách Eurosport. Potom je čas na párty v súkromnom VIP klube pre jazdcov, majiteľov aVIP klientov.

Jedným z charakteristických rysov Cannes CSI ***** je jeho kvalita infraštruktúry, vďaka čomu je toto konské show fantastické pre potešenie divákov, ale tiež ponúka najlepšie komunikačné a marketingové príležitosti medzinárodných sponzorov a médií.


Grand Prix Bratislava
Grand Prix Bratislava
Kvalifikácie ME 2011
OH 2012 Londýn


Časopis JaD Životny štýl a kôň
jazdectvo/dostihy


World Equestrian Games Normandy 2014
Svetové Jazdecké Hry Normandia 2014

Medzinárodná Jazdecká Federácia
Medzinárodná Jazdecká Federácia

GRAND PRIX GRAND PRIX 2011

EVENTING EVENTINGMY HORSE MY HORSE

Boxy pre kone
BOXY

JEZDCI